Violeta Kajtazi i zbulon një sekret mikes së saj, Lorit

Këngëtarja Violeta Kajtazi ishte e ftuar në emisionin ‘Mirage’, prodhim i Lajmi.net. Në intervistën e saj, Violeta ka folur për projektet e saj të fundit dhe për ato që...

Këngëtarja Violeta Kajtazi ishte e ftuar në emisionin ‘Mirage’, prodhim i Lajmi.net.

Në intervistën e saj, Violeta ka folur për projektet e saj të fundit dhe për ato që planifikon t’i realizojë këto ditë.

Në estradë përveç marrëdhënieve kolegiale mes artistëve, ka edhe miqësi të mira, e një të tillë e ka edhe Violeta me këngëtaren, Loreta Kaçka- Lorin.

Edhe pse mike të mira mes vete, Violeta i zbuloi një sekret Lorit, për të cilën gjë tha se shpreson të mos i hidhërohet.

Ndiqeni videone mëposhtme dhe nga minuta 3:44 mund të kuptoni se çka thotë Violeta për Lorin. /Lajmi.net/

Temat
Showbiz

Të afërta