Tifozja zhvishet mbrapa stadiumit duke kryer nevojat personale (VIDEO) +18

Partizani ka fituar sot me rezultat 3-0 në fushën e Lushnjës. Gjithsesi dita nuk ka shkuar dhe aq mbarë për këtë tifoze të Partizanit e cila duket se nuk...

Partizani ka fituar sot me rezultat 3-0 në fushën e Lushnjës.

Gjithsesi dita nuk ka shkuar dhe aq mbarë për këtë tifoze të Partizanit e cila duket se nuk e ka mbajtur më dhe ka kryer nevojat në stadium, ku pak më tutje ishin tifozët e tjerë.

Për të parë imazhet keni videon e mësipërme.

Temat
Fun

Të afërta