I thonë se është e adoptuar, ja si reagon Engji (Video)

E ftuar këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan”, është këngëtarja e re, Engjellusha Salihu – Engji. Së fundmi Engji së bashku me nënën e saj, këngëtaren e mirënjohur...

E ftuar këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan”, është këngëtarja e re, Engjellusha Salihu – Engji.

Së fundmi Engji së bashku me nënën e saj, këngëtaren e mirënjohur Shyhrete Behlulin, kanë publikuar këngën e tyre “Nuse kosovare”, e cila po then rekorde të klikimeve.

Moderatori i emisionit, Valon Maloku, me shaka e pyet Engjin se a është e adoptuar.

Për të parë reagimin e Engjit dhe për më shumë ndiqni emisionin:

Temat
EmisionetPërrallë me TupanShowbiz

Të afërta