Befason Engji, ja çfarë thotë për Leartën dhe Matinin (Video)

Këngëtarja e re e estradës tonë, Engjellusha Salihu – Engji, ishte e ftuara e radhës në emisionin “Përrallë me Tupan”. Ajo promovoi këngët e saj më të reja, tregoi...

Këngëtarja e re e estradës tonë, Engjellusha Salihu – Engji, ishte e ftuara e radhës në emisionin “Përrallë me Tupan”.

Ajo promovoi këngët e saj më të reja, tregoi se si filloi të këndojë muzikë popullore dhe shumë të tjera.

Poashtu Engji tregoi se si ndihet kur performon krah nënës së saj, bilbilit të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit si dhe cili është nipi apo mbesa e preferuar.

“Përrallë me Tupan” në udhëheqjen e Valon Malokut, shfaqet çdo të enjte, nga ora 20:30 në First Channel dhe në kanalin zyrtar në YouTube:

Temat
EmisionetPërrallë me TupanShowbiz

Të afërta