Almeda me përshëndetje dhe lutje uron ditëlindjen e Pejgamberit Muhamed

Aktorja Almeda Abazi është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo përpos këtij fakti, njihet si një personazhet e cila është besimtare e devotshme e fesë Islame, shkruan lajmi.net Përveç...

Aktorja Almeda Abazi është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo përpos këtij fakti, njihet si një personazhet e cila është besimtare e devotshme e fesë Islame, shkruan lajmi.net

Përveç që agjëroi Ramazanin këtë vit, ajo feston edhe festa tjera të rëndësishme myslimane.

Almeda në Instastory ka hedhur disa fotografi ku shihet se ka përkujtuar Profetin Muhamed, në ditëlindjen e tij.

Duke dërguar përshëndetje dhe lutje për të, aktorja tregoi se festoi këtë datë!/Lajmi.net/

Temat
Përgjithshme

Të afërta