Ndodh edhe kjo: Gjyqtari anësor e feston golin bashkë me lojtarët

Në kategoritë amatore në Itali nuk shënohen vetëm gola të jashtëzakonshëm, por edhe festime spektakolare, si në rastin e kësaj sfide. Njëri prej lojtarëve realizon një goditje dënimi mjeshtërore...

Në kategoritë amatore në Itali nuk shënohen vetëm gola të jashtëzakonshëm, por edhe festime spektakolare, si në rastin e kësaj sfide.

Njëri prej lojtarëve realizon një goditje dënimi mjeshtërore dhe papritur zbulon se përveç shokëve të tij ka edhe një tifoz të veçantë… gjyqtarin anësor, i cili kërkon të festojë me ta, por pesha e tepërt e bën festimin e tij paksa të dhimbshëm. /Express/

Temat
BotëSport

Të afërta