Klaudia Pepa sfidon temperaturat, nuk do ta besoni si ka dalë në mes të acarit

Balerina e njohur shqiptare gjithmonë bie në sy për pozat e saj mjaft provokuese dhe super sensuale. Jo vetëm balerinë, por tashmë edhe moda i qëndron mjaft për shtat...

Balerina e njohur shqiptare gjithmonë bie në sy për pozat e saj mjaft provokuese dhe super sensuale.

Jo vetëm balerinë, por tashmë edhe moda i qëndron mjaft për shtat Klaudia Pepës.

Ajo ka pozuar mbuluar me një shall, por ka harruar të mbulojë barkun. Nuk ka ftohtë kjo vajzë në kohën kur temperatura po bien nën zero.

Klaudia ka preferuar të shtojë një zemër krah fotos së saj duke mos treguar asnjë detaj më tepër.

Duket se shprefhjet filozofike të bëra kaq modë për përdoruesit e Instagramit, nuk e tërheqin mjaftueshëm balerinën seksi. /Gazeta Express/

Temat
Showbiz

Të afërta