Zidane e konfirmon: Ramosi e ka thyer hundën

Ramos do të qëndrojë për një kohë jashtë fushave, para se të kthehet të luajë me maskë. Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka konfirmuar se kapiteni i Los...

Ramos do të qëndrojë për një kohë jashtë fushave, para se të kthehet të luajë me maskë.
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka konfirmuar se kapiteni i Los Blancos, Sergio Ramos, e ka thyer hundën dhe nuk e di për sa kohë do të qëndrojë jashtë fushave.

“Mendoj se është thyerje. Ai ka një prerje dhe mendoj se është e thyer. Nuk e di për sa kohë do të jetë jashtë”, deklaroi Zidane. /Gazeta Express/

Temat
BotëSport

Të afërta