Bleona lë pa fjalë me përgjigjen pasi i thonë “Të hëngsha ***”

Bleona Qereti ishte e ftuar dje në “Xing me Ermalin” ku gjatë intervistës moderatori Ermal Mamaqi e sfidoi të shkonte me të në një qebabtore. Bleona e pranoi sfidën...

Bleona Qereti ishte e ftuar dje në “Xing me Ermalin” ku gjatë intervistës moderatori Ermal Mamaqi e sfidoi të shkonte me të në një qebabtore.

Bleona e pranoi sfidën dhe të dy shkuan në një qebabtore plot me meshkuj. Sigurisht që Bleona mes gjithë atyre meshkujve tërhoqi vëmendjen ndërkohë që Ermali aty zhvilloi edhe rubrikën “Pyetjet nga Facebook”. Papritur në qebabtore ikën dritat dhe një nga meshkujt aty i thotë Bleonës “Të hëngsha ***”, duke shfrytëzuar situatën që ishte errësirë. Por Bleonës nuk i shpëton asgjë dhe ju pëgjigj: “Hyr në rradhë…”./Xing.al/

Temat
Showbiz

Të afërta