Tualeti “Louis Vuitton” i punuar me flori, shitet me çmim marramendës

Për të gjithë ata që e duan luksin, në treg sapo ka dalë një prodhim që pakkujt do i shkonte mendja. Bëhet fjalë për një tualet që kushton plot...

Për të gjithë ata që e duan luksin, në treg sapo ka dalë një prodhim që pakkujt do i shkonte mendja.

Bëhet fjalë për një tualet që kushton plot 100 mijë dollarë.

Arsyeja e këtij çmimi të çmendur?

Artistja amerikane Illma Gore e ka krijuar këtë tualet me flori dhe me 24 çanta të markës Louis Vuitton. Amerikanes i janë dashur 3 muaj për krijimin e saj, transmeton tch.

Nëse mendoni se Illma Gore ka pasur vetëm qëllime artistike me tualetin e saj, gaboheni rëndë. Nëse doni, mund ta përdorni si çdo tualet tjetër.

Temat
Fun

Të afërta