Alketa Vejsiu surprizon, publikon foto me mashkullin e zemrës

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu ka publikuar një foto të rrallë në profilin e saj në rrjetet sociale. Ajo ka zbuluar një foto nga fëmijëria me vëllain e saj....

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu ka publikuar një foto të rrallë në profilin e saj në rrjetet sociale.

Ajo ka zbuluar një foto nga fëmijëria me vëllain e saj. Moderatorja e dashur e publikut shqiptar ka surprizuar me këtë publikim pasi të gjithë e dimë që është mjaft e rezervua për sa i përket familjes

‘Me vellain… Foto ime e preferuar e femijerise!’ ka shkruar Alketa krah fotos së publikuar.

Hapja e arkivave nga Alketa është nëj rast i rrallë, pasi gjithmonë moderatorja ka preferuar të mbajë larg vëmendjes së medias dhe rrejtetve sociale njerëzit e zemrës. /Gazeta Express/

Me vellain… Jetonim ne nje familje te thjeshte, por ishim te gezuar! Foto ime e preferuar e femijerise!

A post shared by TV & EVENT DESIGN & PRODUCTION (@alketavejsiu) on

Temat
Showbiz

Të afërta