Elita Rudi shfaqet me veshjen më interesante ndonjëherë…’Shpërthejn’ komentet…

Prezantuesja kosovare, Elita Rudi është bërë e njohur fal emisioneve të saj të suksesshme. Por, pos emisioneve një faktor tjetër padyshim që është edhe bukuria dhe format e saj...

Prezantuesja kosovare, Elita Rudi është bërë e njohur fal emisioneve të saj të suksesshme.

Por, pos emisioneve një faktor tjetër padyshim që është edhe bukuria dhe format e saj trupore.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet. Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet me një veshje tejet të bukur dhe interesante.

Komentet e ndjësve të saj, kanë qenë shumë pozitive…

On the road again🚗

A post shared by Elita Rudi (@elita.rudi) on

Temat
Përgjithshme

Të afërta