Emocionuese: Djali i hastretit surprizë Lutës për ditëlindje (Video)

Të ftuar këtë javë në “Përrallë me Tupan” janë këngëtari i muzikës popullore Edi Furra dhe kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, i cili është rikandiduar për këtë pozitë.. Me...

Të ftuar këtë javë në “Përrallë me Tupan” janë këngëtari i muzikës popullore Edi Furra dhe kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, i cili është rikandiduar për këtë pozitë..

Me rastin e ditëlindjes së Lutës, ekipi i “Përrallë me Tupan” kishte ftuar bashkëshorten e tij Mikin si dhe djalin e tij të vetëm, Lumin për t’i bërë një befasi.

“Përrallë me Tupan” shfaqet çdo të enjte, nga ora 20:30 në First Channel.

Për më shumë ndiqni emisionin:

Temat
EmisionetLajmePërrallë me TupanVend

Të afërta