Kate Upton eksperte e photoshop-it për t’i fshehur kilet!

Modelja dhe aktorja, Kate Apton është një nga femrave më të bukura të planetit tokë. Gjithmonë duket e përsosur në faqet e para të revistave dhe siç duket para...

Modelja dhe aktorja, Kate Apton është një nga femrave më të bukura të planetit tokë.

Gjithmonë duket e përsosur në faqet e para të revistave dhe siç duket para dhe pas fotosesioneve, tregojnë imazhet e publikuara kohët e fundit.

Kate është bërë e famshme në saje të pozave për ballinën e revistës “Sports Illustrated Swimsuit” dhe që atëherë, karriera e saj ka pasur vetëm ngritje dhe suksese.

Por, së fundi ka publikuar disa imazheve, të cilat kanë zhgënjyer fansat e biondinës, ku ka marrë edhe komenteve negative pasi që 25-vjeçarja duket se ka disa kilogramë më tepër.

Nuk ka dyshim se Kate duket e mrekullueshme, por nuk ka dyshim se “photoshop” luan një rol të madh në fotografitë që përfundojnë në faqet e para të revistës.

Ndryshe, Upton ditë më parë duke marrë poza në një shkëmb, e veshur vetëm më një fund, rrëshqiti dhe për pak sa nuk pësoi një lëndim të rëndë.

Ndryshe, Katen do ta shohim edhe në disa projekte të tjera gjatë këtij viti, ku do të paraqitet edhe në pista të modës.

#KateUpton on the set of a Sports Illustrated shoot in Aruba (October 10, 2017)

A post shared by ★ Kate Upton Fanpage ★ (@sweetkateupton) on

#KateUpton on the set of a Sports Illustrated shoot in Aruba (October 10, 2017)

A post shared by ★ Kate Upton Fanpage ★ (@sweetkateupton) on

Temat
Showbiz

Të afërta