Bim Bimma zbulon ditën e publikimit të këngës me Butën

Dy reperët e njohur të skenës shqiptare janë bashkuar për një projekt të ri muzikor. Bëhet fjalë për Bim Bimmën dhe Butën, shkruan Indeksonline. Përgaditjet e klipit me titull...

Dy reperët e njohur të skenës shqiptare janë bashkuar për një projekt të ri muzikor.

Bëhet fjalë për Bim Bimmën dhe Butën, shkruan Indeksonline. Përgaditjet e klipit me titull “Pare” tashmë kanë përfunduar dhe gjithcka është gati.

Ndërsa që ka qenë Bim Bimma, ai i cili përmes një postimi në Instagram ka bërë me dije që kjo këngë do të publikohet të hënën.

T'hanen…

A post shared by BimBimma (@nrbim) on

Temat
Showbiz

Të afërta