Melania Trump po përdor sozinë e saj nëpër takime me Trumpin

Ka zëra që po qarkullojnë rreth internetit se zonja e parë, Melania Trump po përdor një trup të dyfishtë. Në një konferencë shtypi javën e kaluar jashtë Shtëpisë së...

Ka zëra që po qarkullojnë rreth internetit se zonja e parë, Melania Trump po përdor një trup të dyfishtë.

Në një konferencë shtypi javën e kaluar jashtë Shtëpisë së Bardhë, gjatë së cilës presidenti Donald Trump foli për lehtësimin e stuhive në Puerto Riko dhe për një marrëveshje bërthamore me Iranin, Melania qëndroi në heshtje në anën e tij të burrit të saj duke përdorur një palë syze të errëta, transmeton Indeksonline.

Teoricienët e konspiracionit ishin të shpejtë për të vënë atë në dukje se flokët dhe fytyra e Melanisë dukeshin paska të ndryshme duke vënë dyshime.

Në video, presidenti thërret gruan e tij, të cilën teoricienët pretendojnë se ai bënte përpjekje për të mbuluar faktin se gruaja e tij është në të vërtetët diku tjetër.

Trump tha: “Gruaja ime, Melanie e cila ndodhet këtu”.

Përdoruesit e mediave sociale kanë filluar të analizojnë imazhet, duke krahasuar fytyrën e Melanisë nga këto pamje me ato të mëparshme.

Shumica e komentuesve thonë se ajo ka shumë dallime, duke pretenduar se ajo nuk ishte në të vërtetë përkrah Trumpit.

Temat
BotëLajme

Të afërta