Selim Pacolli maskohet si gazetar për t’i intervistuar qytetarët, has edhe në Halil Matoshin (Video)

Selim Pacolli edhe më tutje po vazhdon aktivitetet në kuadër të fushatës së tij elektorale, shkruan Periskopi. Kandidati i AKR-së për kryetar të Prishtinës pasi që voziti kamion të...

Selim Pacolli edhe më tutje po vazhdon aktivitetet në kuadër të fushatës së tij elektorale, shkruan Periskopi.

Kandidati i AKR-së për kryetar të Prishtinës pasi që voziti kamion të mbeturinave dhe ndihmoi në heqjen e tyre, kësaj radhe vije edhe më ndryshe.

Ai është shndërruar në gazetar, duke vënë mjekër dhe mustaqe artificiale, duke i pyetur prishtinasit për problemet që i mundojnë ata.

“Si menaxher, unë e di që duhet t’i dëgjoj njerëzit e qytetit tim. Sepse ata i japin idetë më të mira. Dhe prej javës tjetër, unë ju premtoj se do të vazhdoj ta bëj të njëjtën gjë. Ditë të mira po vijnë për Prishtinën. Selim Pacolli – #34”, ka shkruar Pacolli në llogarinë e tij në Facebook.

Temat
LajmeVend

Të afërta