Atyre që e urrejnë, Bebe Rexha i përshëndet me një “twerk” në Instagram (Video)

Këngëtarja e njohur Bebe Rexha është shumë e pëlqyer nga fansat. Ajo ka arritur shumë sukses me projektet e saj në tregun ndërkombëtar, ndërsa ka paralajmëruar se kënga e...

Këngëtarja e njohur Bebe Rexha është shumë e pëlqyer nga fansat.

Ajo ka arritur shumë sukses me projektet e saj në tregun ndërkombëtar, ndërsa ka paralajmëruar se kënga e saj e radhës vjen më 23 tetor.

Këngëtarja Bebe Rexha ka paralajmëruar se do të sjellë këngën e re më 23 tetor. Burimi i fotos: Instagram
Rexha shquhet edhe për format e saj fizike dhe paraqitjet atraktive në klipe.

Së fundmi, ajo ka publikuar në llogarinë personale në Instagram një video ku shfaqet duke kërcyer ‘twerk’.

E veshur në të zezë dhe mjaft provokuese, ajo ka tundur të pasmet e saj, teksa ka bërë për vete një pjesë të mirë të fansave.

“Mos lejoni që urrejtësit të ju hedhin poshtë (di që ‘twerking’ është i vdekur, është vallëzimi i vetëm që unë njoh përveç Macarenas)”, ka shkruar Rexha në Instagram.

Temat
Showbiz

Të afërta