Trupi i Emës si peshk, i pensionon motrat Adelinën dhe Zanfinën

Edhe pse nuk është marrë me showbizz, motra e dytë e Adelinës dhe e Zanfina Ismailit duket më seksi se dy motrat e saja Ajo është larg skenës dhe...

Edhe pse nuk është marrë me showbizz, motra e dytë e Adelinës dhe e Zanfina Ismailit duket më seksi se dy motrat e saja

Ajo është larg skenës dhe nuk zgjodhi rrugën e motrave.

Zgjodhi të mos bëj një jetë publike edhe pse e kishte këtë mundësi.

Është kjo Ema Ismaili, e cila në disa foto që ja kanë postuar motrat e saj ka shkëlqyer.

Ema, duket në formë të mirë derisa për të thuhet se është në një lidhje stabile që shpejt do ta kurorëzojë edhe më martesë.

S’paku kështu duket në foton e fundit që Zanfina ja ka publikuar asaj në InstaStory. /GazetaExpress/

Temat
Showbiz

Të afërta