Sabri Fejzullahu fillon dasmën e Labit me “Pranvera në Prishtinë” (Video)

Moderatori i njohur Labinot Gashi së bashku me tashmë bashkëshorten e tij, Qendresen, sonte festojnë martesën e tyre, së bashku me shumë të ftuar nga estrada jonë. Dasmën e...

Moderatori i njohur Labinot Gashi së bashku me tashmë bashkëshorten e tij, Qendresen, sonte festojnë martesën e tyre, së bashku me shumë të ftuar nga estrada jonë.

Dasmën e tij e ka fillur këngëtari i njohur dhe shumë i dashur i të gjithëve, Sabri Fejzullahu me këngën e tij “Pranvera në Prishtinë”:

Temat
Showbiz

Të afërta