Roboti thyen rekord në piano keyboard

Nuk është keq të arrish kaq shumë për herë të parë apo jo? Denver Finn ka publikuar një video në kanalin YouTube ku është dëshmuar se një robot është...

Nuk është keq të arrish kaq shumë për herë të parë apo jo?

Denver Finn ka publikuar një video në kanalin YouTube ku është dëshmuar se një robot është në gjendje të thyejë parashikueshmëritë tona mbi atë që mund të bëjë, shkruan lajmi.net

I tillë, roboti i bërë është dëshmuar për shpejtësinë dhe saktësinë.

Ai ka thyer rekordin në piano keyboard, ku ka arritur në plot 21.079 prekje në tastierë pa gabuar.

Shikojeni poshtë.

Temat
FunTeknologji

Të afërta