Labi po bëhet baba! E konfirmon këngëtarja e njohur

Dita e djeshme ishte shumë e veçantë për Labin dhe Qëndresën. Kjo për faktin se dyshja e kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në ditëlindjen e moderatorit të njohur....

Dita e djeshme ishte shumë e veçantë për Labin dhe Qëndresën.

Kjo për faktin se dyshja e kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në ditëlindjen e moderatorit të njohur.

Pasi e mori nusen me tren dhe e çoi në Pejë për të festuar, Labi dhe Qëndresa sonte kanë zgjedhur qytetin e bukur të Prizrenit për ta zhvilluar ceremoninë e dasmës.

Labi po bëhet baba dhe këtë e tregoi këngëtarja e njohur Vesa Luma nëpërmjet publikimit të një fotografie të çiftit më të ri të cilët i uroi me disa fjalë të bukura./Lajmi.net/

Temat
Showbiz

Të afërta