I riu theri gjyshërit me thikë, gjykata merr këto masa

Ngjarja e rëndë që ndodhi pak ditë më parë në zonën e “Freskut” në kryeqytet, ku një 19-vjecar i quajtur Baniamin Kaso plagosi rëndë thikë gjyshin dhe gjyshen e...

Ngjarja e rëndë që ndodhi pak ditë më parë në zonën e “Freskut” në kryeqytet, ku një 19-vjecar i quajtur Baniamin Kaso plagosi rëndë thikë gjyshin dhe gjyshen e tij, tronditi opinion publik.

Para hetuesve të policisë Kaso ka shprehur pendesë duke thënë se se gjyshërit e tallnin dhe nuk e respektonin.

Ndërkohë sot në seancën gjyqësore,Gjykata e Tiranës ka vendosur që i riu të qëndrojë në burg dh për të të kryhet dhe ekspertiza psikike. /albeu.com/

Temat
LajmeRajon

Të afërta