Bleronës po i ‘pëlcet’ gjoksi në dasmë te ish – kolegu i saj Labi (Foto)

Mysafire në dasmën e Labit dhe Qëndresën është edhe ish kolegia e tij, Blerona Zeqiri. Emri i saj komentohet shpesh në media dhe kjo ndodhë për faktin se ajo...

Mysafire në dasmën e Labit dhe Qëndresën është edhe ish kolegia e tij, Blerona Zeqiri.

Emri i saj komentohet shpesh në media dhe kjo ndodhë për faktin se ajo ka një gjoks të zhvilluar të cilin nuk nguron asnjëherë ta ekspozoj, shkruan lajmi.net

Madje këtë e bënë si duket qëllimisht dhe kështu ka vepruar edhe sonte në dasmë aty ku ka marrë vëmendjen për po të njëjtën arsye të cekur më lartë.

Kujtojmë se ajo po e vazhdon ‘amanetin’ që Labi e la në televizionin 21 aty ku dha maksimumin e tij ndër vite./Lajmi.net/

Wedding ON – urime Labi & Qendresa @labinotsgash @qendresa_bajrami

A post shared by Blerona Zeqiri (@bleronazeqiri) on

Excuse my Glam 😜

A post shared by Blerona Zeqiri (@bleronazeqiri) on

Temat
Showbiz

Të afërta