Publikohen edhe pesë emrat e dytë për Topin e Artë (Foto)

Dita e hënë është e rezervuar për emrat e finalistëve për çmimin ‘Topi i Artë’. Pas pesë emrave të parë të publikuar nga France Footballl, e përditshmja franceze ka...

Dita e hënë është e rezervuar për emrat e finalistëve për çmimin ‘Topi i Artë’.

Pas pesë emrave të parë të publikuar nga France Footballl, e përditshmja franceze ka vazhduar me pesëshen e radhës.

Ata janë: Luis Suarez, Sergio Ramos, Jan Oblak, Philippe Coutinho dhe Dries Mertens.

Tash kanë mbetur edhe 20 tjerë për t’u zbuluar, ku do të jenë çdo orë nga pesë emra të rinj.

Përveç të lartpërmendurve pesë të parët ishin: Neymar, Luka Modric, Paulo Dybala, Marcelo dhe N’Golo Kante.

Favorit për të fituar ‘Topin e Artë’ këtë sezon është Cristiano Ronaldo.

Temat
BotëSport

Të afërta