Legjenda Lorik Cana i jep lamtumirën Kombëtares

Kapiteni legjendar i Shqipërisë, Lorik Cana i ka dhënë lamtumirën Shqipërisë, pas 13 viteve Në një ceremoni të organizuar para ndeshjes Shqipëri – Itali, i është dhënë lamtumira kapitenit...

Kapiteni legjendar i Shqipërisë, Lorik Cana i ka dhënë lamtumirën Shqipërisë, pas 13 viteve

Në një ceremoni të organizuar para ndeshjes Shqipëri – Itali, i është dhënë lamtumira kapitenit legjendar të Kombëtares, Lorik Cana.

Cana është paraqitur në stadium me djalin e tij Bojkenin, ku u ka dhënë lamtumirën tifozëve, të cilët e kanë brohoritur emrin e tij gjatë tërë kohë

Ai nga FSHF ka pranuar një dhuratë interesante dhe më pas ka falënderuar tifozët për mbështetjen.

Cana për Shqipërinë ishte paraqitur në 93 ndeshje, duke shënuar vetëm një gola në periudhën 2003-2016. /Express/

Kapiteni legjendar i Shqipërisë, Lorik Cana i ka dhënë lamtumirën Shqipërisë, pas 13 viteve

Në një ceremoni të organizuar para ndeshjes Shqipëri – Itali, i është dhënë lamtumira kapitenit legjendar të Kombëtares, Lorik Cana.

Cana është paraqitur në stadium me djalin e tij Bojkenin, ku u ka dhënë lamtumirën tifozëve, të cilët e kanë brohoritur emrin e tij gjatë tërë kohës.

Ai nga FSHF ka pranuar një dhuratë interesante dhe më pas ka falënderuar tifozët për mbështetjen.

Cana për Shqipërinë ishte paraqitur në 93 ndeshje, duke shënuar vetëm një gola në periudhën 2003-2016. /Express/

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/sport/legjenda-lorik-cana-i-jep-lamtumiren-kombetares-445266/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Temat
Sport

Të afërta