PSG shet shtatë yje

Paris Saint-Germain po planifikon të largoj shtatë yje nga skuadra Skuadra e Paris Saint-Germain ka bërë shpenzime të mëdha gjatë verës duke transferuar Neymarin (222 milionë euro) dhe Kylian...

Paris Saint-Germain po planifikon të largoj shtatë yje nga skuadra

Skuadra e Paris Saint-Germain ka bërë shpenzime të mëdha gjatë verës duke transferuar Neymarin (222 milionë euro) dhe Kylian Mbappen (180 milionë euro).

Për t’iu shmangur dënimit nga UEFA për Fair Play Financiar, presidenti i Paris Saint-Germain, Al-Khelaifi po mendon shitjen e shtatë yjeve

Sipas El Pais, nga PSG mund të largohen yjet si: Di Maria, Pastore, Lucas, Draxler, Ben Arfa, Cavani e Thiago Silva.

Temat
BotëSport

Të afërta