Shqiptarja sexy kërcim ‘hot’ me gjoksi jashtë

Ajo është një nga femrat shqiptare më sexy dhe të njohura në mbarë botën. Modelja Tika Camaj në çdo postim të saj shfaqet mjaft provokuese duke ngjallur mjaft reagimi....

Ajo është një nga femrat shqiptare më sexy dhe të njohura në mbarë botën.

Modelja Tika Camaj në çdo postim të saj shfaqet mjaft provokuese duke ngjallur mjaft reagimi. Teksa është duke kaluar disa momente relaksi në Las Vegas, Tika ka ekspozuar gjoksin e saj. Tika duket mjaft sensuale duke kërcyer.

Temat
Showbiz

Të afërta