Policia po e heton rastin e vdekjes së një personi në Kinemanë ‘ABC’

Policia e Kosovës ka dhënë detaje sa i përket vdekjes së një personi të Kino ABC në Prishtinë, që fillimisht u raportuar si sulm në zemër. Zyrtarët policor kanë...

Policia e Kosovës ka dhënë detaje sa i përket vdekjes së një personi të Kino ABC në Prishtinë, që fillimisht u raportuar si sulm në zemër.

Zyrtarët policor kanë deklaruar për Express, se policia është në vendin e ngjarjes dhe po i ndërrmerr të gjitha hetimet.

Rreth ores 16:00 kemi pranuar informatën se ne rrugën Rexhep Luci ne Prishtine, një person i gjinisë mashkullore është pa shenja jete. Ne vend ngjarje ka dale policia dhe ekipi mjekesor qe ka konstatuar vdekjen e viktimës. Detaje te tjera për rastin pas përfundimit te veprimeve policore ne vendngjarje”, ka thënë Ahmeti për Express.

Temat
LajmeVend

Të afërta