Ndahen Arta dhe Bruno?

Nga një modele e panjohur për publikun, ajo arriti të bëhet ndër më të përfolurat në mediet rozë. Është kjo aktorja Arta Nitaj e cila u bë e njohur...

Nga një modele e panjohur për publikun, ajo arriti të bëhet ndër më të përfolurat në mediet rozë.

Është kjo aktorja Arta Nitaj e cila u bë e njohur për publikun që nga roli i saj si “Xhesika” në serialin komik “O sa mirë”.

Me bukurinë e linjat seksi, Arta bëri shumë fansat për vete. Por përveç kësaj, bukuroshja Nitaj është përfolur shumë edhe për jetën e saj personale. Kohëve të fundit Arta është përfolur për një lidhje të mundshme me Brunon, këngëtarin nga Shqipëria.

Madje të dy kishin postuar fotografi së bashku në rrjetet sociale. Por, nuk dihet se çfarë po ndodhë me dyshen e njohur, pasi që ata nuk po e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Temat
Showbiz

Të afërta