“Kane vlen më shumë se 100 milionë euro”

Kane vlen së paku 100 milionë funte, ka thënë Noble. Kapiteni i West Ham, Mark Noble, ka lavdëruar sulmuesin e Tottenham, Harry Kane, për të cilin kanë shprehur interesim...

Kane vlen së paku 100 milionë funte, ka thënë Noble.

Kapiteni i West Ham, Mark Noble, ka lavdëruar sulmuesin e Tottenham, Harry Kane, për të cilin kanë shprehur interesim gjigantë evropianë.

Sipas kapitenit të West Ham, anglezi vlen minimumi 100 milionë funte.

“Ai vlen së paku 100 milionë euro sepse ju garanton gola dhe golat janë gjithmonë e më vështirë të shënohen tani për tani”, tha ai për Daily Mail.

“Me ato para mund të shpenzoni dhe forconi skuadrën, siç bën me Gareth Bale – ata shpenzuan 120 milionë funte”.

Temat
BotëSport

Të afërta