Nostalgji! Dasma e Naimit dhe Mihrijes

Naim Abazi dhe Mihrije Braha gjithmonë kanë qenë çift për tu marrë shembull. E ftuar në emisionin ‘Mirage’ këngëtarja Mihrije Braha tregoi detaje interesante nga jeta private, dhe dasma...

Naim Abazi dhe Mihrije Braha gjithmonë kanë qenë çift për tu marrë shembull.

E ftuar në emisionin ‘Mirage’ këngëtarja Mihrije Braha tregoi detaje interesante nga jeta private, dhe dasma e tyre
Kur u martuar, ku dhe kush këndoi e kuptoni në intervistën e plotë./Lajmi.net/

Temat
Showbiz

Të afërta