Rrëfen vajza: Unë e di krejt ngjarjen qysh e pse ka ndodh vrasja e Aulonit

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka ndaluar një mashkull dhe një femër, si të dyshuar për vrasjen e 16-vjeçarit Aulon Zeka. Policia nuk jep emrat e...

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka ndaluar një mashkull dhe një femër, si të dyshuar për vrasjen e 16-vjeçarit Aulon Zeka.

Policia nuk jep emrat e të ndaluarve, por burimet thonë se ata janë G.H dhe vajza e përfshirë në lidhje dashurie me të.

G.H e kishte “paralajmëruar” vrasjen në rrjetet sociale.

Ndërsa një fotografi e tyre është shpërndarë në internet, ku shihet djaloshi i dyshuar duke ia drejtuar armën një vajze.

Temat
LajmeVend

Të afërta