Reagon Isa Mustafa, ja kujt i çon një selam të fortë (Video)

“Me qytetarët, për qytetarët” është motoja me të cilën LDK-ja pretendon të dalë fituese në zgjedhjet e 22 Tetorit. Dhe për këtë është më së i bindur i pari...

“Me qytetarët, për qytetarët” është motoja me të cilën LDK-ja pretendon të dalë fituese në zgjedhjet e 22 Tetorit.

Dhe për këtë është më së i bindur i pari i kësaj partie, Isa Mustafa.

Bindjen e tij Mustafa të hënën e shfaqi para atyre që u ka besuar garën për kryetar komunash e kandidatëve për asambleist komunal në zgjedhjet lokale, njofton Klan Kosova.

Por që sipas tij pa u kaluar një e metë që aktualisht ekziston në partinë që ai e drejton, fitorja zor se mund të arrihet.

Pos porosive për bashkëpartiaket, ish-kryeministri kosovar selam pati edhe për kundërshtarët.

Temat
LajmeVend

Të afërta