Kaq shumë është plakur Kaltrina Selimi (Foto)

Kaltrina Selimi ishte një emër i ri që u pëlqya nga të gjithë në kohën kur ajo u shfaq në skenë, përcjell ORAinfo. Ishte në maje të karrierës derisa...

Kaltrina Selimi ishte një emër i ri që u pëlqya nga të gjithë në kohën kur ajo u shfaq në skenë, përcjell ORAinfo.

Ishte në maje të karrierës derisa ishte me grupin ‘Hana Band’, por ndarja nga ky grup ishte ajo që e bëri edhe më të fuqishme atë në skenë duke ia dal mbanë edhe e vetme.

Kohëve të fundit Kaltrina nuk po shihet më me projekte të reja.

E ajo që bie në sy në pamjen e saj, është se ajo ka ndryshuar mjaft shumë.

Për më shumë shikoni fotografitë nga e kaluara e saj dhe tani.

Temat
Showbiz

Të afërta