Dashnorja e Haxhi Shalës publikon bisedat ku e kërcënoi gruaja e deputetit dhe djali i tij

Anxhelina Shala sot ka publikuar disa fotografi ku shihet në krahët e deputetit të Nismës, Haxhi Shala, duke e quajtur atë të dashur. Edhe pse deputeti Shala mohoi se...

Anxhelina Shala sot ka publikuar disa fotografi ku shihet në krahët e deputetit të Nismës, Haxhi Shala, duke e quajtur atë të dashur.

Edhe pse deputeti Shala mohoi se e njeh ose se ka lidhje me këtë vajzë, për Gazetën Express, Anxhelina ka rrëfyer të gjithë historinë e dashurisë me Haxhiun dhe kërcënimet që ia kanë bërë gruaja e tij.

Në disa biseda të cilat i ka publikuar Anxhelina Shala, e cila jeton në Gjermani, shihet se bashkëshortja e deputetit dhe djali i saj i kanë shkruar mesazhe kërcënuese.

Anxhelina thotë se për lidhjen e tyre e kanë ditur gjithmonë familja e deputeti Shala.

Temat
Përgjithshme

Të afërta