Berat Buzhala bën “horë” Haxhi Shalën (Foto)

Pas bërjes publike të aferës së deputetit të Nismas, Haxhi Shala me Anxhelina Shala që jeton në Gjermani ka reaguar edhe Berat Buzhala Buzhala ka ironizuar me Haxhi Shalën...

Pas bërjes publike të aferës së deputetit të Nismas, Haxhi Shala me Anxhelina Shala që jeton në Gjermani ka reaguar edhe Berat Buzhala

Buzhala ka ironizuar me Haxhi Shalën pasi ka thënë që kanë të dy të njëjtin mbiemër dhe si kanëlënë mend me perzi naj sen.

Postimi i Berat Buzhales:

Ne kete polemiken e fundit ku eshte perfshi Haxhi Shala me Anxhelina Shalen, une me Haxhine jam. Keta kusheri kokan, te dyte shaljan. Nuk i kane lane mendt me perzi nojsen.
Nejse keta te Nismes koxha te dyshimte jane per pune qe lidhen me uçkure. Do puna shkojne edhe me tradite.

Temat
LajmeVend

Të afërta