Mashtroi me informacion Komisariatin Dixhital, zbulohet 22-vjeçari

Një i ri nga Elbasani po hetohet nga Policia pas nje telefonate per korrupsion ne Drejtorine e Arsimit ne kete qytet. Por, specialistët e Sektorit për Krimin Ekonomik dhe...

Një i ri nga Elbasani po hetohet nga Policia pas nje telefonate per korrupsion ne Drejtorine e Arsimit ne kete qytet.

Por, specialistët e Sektorit për Krimin Ekonomik dhe Financiar të qytetit e verifikuan rastin dhe nisën proçedimin penal në gjendje të lirë në ngarkim të denoncuesit, K.Sh., 22 vjeç. Ai do të gjykohet përr veprën penale “Njoftimi i rremë në organet e rendit”.

Temat
LajmeRajon

Të afërta