Gëzim i madh për Shkurte Gashin (Foto)

Dita e djeshme ka qenë gëzim i madh për këngëtaren Shkurte Gashi dhe familjen e saj! Një anëtare e re është shtuar, me ardhjen në jetë të mbesës së...

Dita e djeshme ka qenë gëzim i madh për këngëtaren Shkurte Gashi dhe familjen e saj!

Një anëtare e re është shtuar, me ardhjen në jetë të mbesës së këngëtares, Alisës.
Lajmin e ka bërë të ditur vetë teze Shkurta përmes një postimi në rrjete sociale ku i uron princeshës së vogël ardhjen në këtë jetë.

Urime familjes..

Temat
Showbiz

Të afërta