I ka 52 vjet, por me bukurinë e saj të “vret” (Foto)

Elizabeth Harley është aktorja më seksi e gjeneratës së saj në Angli. E njohur si Liz Harley, aktorja 52 vjeçare duket se nuk e ka në plan të plaket....

Elizabeth Harley është aktorja më seksi e gjeneratës së saj në Angli.

E njohur si Liz Harley, aktorja 52 vjeçare duket se nuk e ka në plan të plaket.

Fotografitë e fundit të saj tregojnë trupin perfekt dhe pamjen joshëse që ka, anipse e ka moshën e një gjyshe.

Mediat angleze po e quajnë Lizin si konkurrente të denjë të Pamela Anderson.

Temat
Showbiz

Të afërta