Shpend Ahmeti: Kam pasur mospajtime të mëdha në politikë me Bajram Rexhepin

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka shprehur ngushëllime për vdekjen e ish-kryeministrit Bajram Rexhepi, përkundër se siç thotë anëtari i VV-së ka pasur mospajtime të mëdha politike me ish-anëtarin...

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka shprehur ngushëllime për vdekjen e ish-kryeministrit Bajram Rexhepi, përkundër se siç thotë anëtari i VV-së ka pasur mospajtime të mëdha politike me ish-anëtarin e ndjerë të PDK-së.
“Kam punuar shkurt me Bajram Rexhepin në vitin 2003. E kemi njohur dhe familjarisht. Në politikë kemi patur mospajtime të mëdha. Besoj se rolin e secilit individ do ta vlerësojnë gjeneratat e ardhshme e historianët”, ka shkruar Ahmeti në Facebook.

“Por sot mbi krejt tjerat, ngushëllime për familjen e Bajram Rexhepit”, përfundon ai.

Temat
LajmeVend

Të afërta