E njihni babain e Iches, dhe gruan e tij, por nuk do ta besoni si duken ata në jetën reale…(FOTO)

‘Uttera’ është një serial indian, i cili transmetohet që një kohë të gjatë në Kosovë, dhe është serial shumë i dashur dhe i përcjellur nga publiku Njëra ndër personazhet...

‘Uttera’ është një serial indian, i cili transmetohet që një kohë të gjatë në Kosovë, dhe është serial shumë i dashur dhe i përcjellur nga publiku
Njëra ndër personazhet që ka qenë aty nga fillmi dhe vazhdon të mbetet është Thakuri, i cili luan rolin e babait të Tapasijës, dhe personit i cili rriti Ichen, dhe u bë baba edhe për të, dhe gruaja e tij, e cila tashmë nuk është pjesë e serialit.

Por, nuk i keni parë ndonjëherë se si duken ata jashtë xhirimeve të serialit.
Tani e keni rastin, shikoni fotografit më poshtë.

Temat
Showbiz

Të afërta