Milani – Shkëndija, bastoret sportive tallen keq me skuadrën shqiptare (Foto)

Shkëndija shihet si autsajder ndaj Milanit në “San Siro”. Milani dhe Shkëndija do të përballen në “Play-Off” të Europa League në “San Siro” nga ora 20:45, shkruan Gazeta Express....

Shkëndija shihet si autsajder ndaj Milanit në “San Siro”.

Milani dhe Shkëndija do të përballen në “Play-Off” të Europa League në “San Siro” nga ora 20:45, shkruan Gazeta Express.

Skuadra shqiptare llogaritet si autsajdere për këtë ndeshje, pasi fitorja e tyre kuotohet me kuotat nga 21.00 deri në 34.00, derisa ajo e Milanit nga 1.07 më e larta 1.14. /Gazeta Express/

Temat
BotëSport

Të afërta