Befason Barcelona, refuzon yllin e Premierligës (Foto)

Barcelona nuk është e interesuar që ta transferojë yllin e Leicester Cityt, Riyad Mahrez Sipas “Transfermarketweb.com”, Barcelona ka hedhur poshtë mundësinë që ta transferojë yllin e Leicester Cityt, Riyad...

Barcelona nuk është e interesuar që ta transferojë yllin e Leicester Cityt, Riyad Mahrez
Sipas “Transfermarketweb.com”, Barcelona ka hedhur poshtë mundësinë që ta transferojë yllin e Leicester Cityt, Riyad Mahrez.

Gjiganti nga La Liga është në kërkim të një zëvendësuesi të Neymarit, i cili u transferua te Paris Saint-Germain për 222 milionë euro, përcjell Express.

Sipas “Transfermarketweb.com” objektiva të Barcelonës janë Philippe Coutinho (Liverpool) dhe Ousmane Dembele (Borussia Dortmund) dhe jo Riyad Mahrez. /Express/

Temat
BotëSport

Të afërta