Nuk duhet ta humbisni këtë bisedë mes Çiljetës dhe djalit të saj (Video)

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën shfaqet me vogëlushin e saj Fernando në një bashkëbisedim mjaft të këndshëm mes tyre. Këngëtarja e...

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën shfaqet me vogëlushin e saj Fernando në një bashkëbisedim mjaft të këndshëm mes tyre.

Këngëtarja e ka pyetur Fernandon për diçka dhe ai është përgjigjur për diçka tjetër. Madje Fernando i tregon mamit se ka bluzë “Guçi” e parfum “Xhuki”. Krahas videos këngëtarja ka shkruar: “Hajde dialog hajde, njëri gozhdës, tjetri patkoit”./Gazeta Express/

Hajde dialog hajde njeri gozhdes tjetri patkoit 😂😂😂😂😂😂😂

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

Temat
Showbiz

Të afërta