Formacionet zyrtare: Watford – Liverpool

Watford dhe Liverpool do të përballen sot, nga ora 13:30, në ndeshjen e parë të sezonit të ri në Premierligë. Trajnerët e të dy skuadrave kanë publikuar formacionet zyrtare...

Watford dhe Liverpool do të përballen sot, nga ora 13:30, në ndeshjen e parë të sezonit të ri në Premierligë. Trajnerët e të dy skuadrave kanë publikuar formacionet zyrtare për këtë takim

Watford:

Liverpool:

Temat
BotëSport

Të afërta