Conte gëzon Moratan (Foto)

Chelsea dhe Burnley do të përballen sot, nga ora 16:00, në ndeshjen e parë të sezonit të ri në Premierligë Tabloidi britanik, The Guardian, ka publikuar formacionet e mundshme...

Chelsea dhe Burnley do të përballen sot, nga ora 16:00, në ndeshjen e parë të sezonit të ri në Premierligë

Tabloidi britanik, The Guardian, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave, përcjell Express.

Përforcimi i ri i Chelseas, Alvaro Morata pritet të luaj nga minuta e parë në këtë takim. Spanjolli u ble nga Real Madridi për 80 milionë euro.

Në formacionin e titullarëve është edhe mbrojtësi gjerman, Antonio Rüdiger, i cili u transferua në ‘Stemford Bridge’ nga Roma. /Express/

Temat
BotëSport

Të afërta