Premierë: Emisioni i plotë “Përrallë me Tupan” (VIDEO)

Këtë emisioni të “Përrallë me Tupan”, nën udhëheqjen e Showmen-it Valon Maloku, të ftuara ishin këngëtaret nënë e bijë, Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli. Shkurta tregoi se me cilin...

Këtë emisioni të “Përrallë me Tupan”, nën udhëheqjen e Showmen-it Valon Maloku, të ftuara ishin këngëtaret nënë e bijë, Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli.

Shkurta tregoi se me cilin reper do të bënte një duet. Poashtu ajo foli për bashkëshortin e saj Hajrushin, çfarë i pëlqen dhe cili ves i tij i pengon.

Ato e promovuan dhe e performuan projektin e tyre më të ri “Nëna ime”.

Ndërsa Gresa bëri të ditur se është në lidhje dhe u rrëfye për të dashurin e saj dhe udhëtimin në Maldive.

Poashtu i ftuar ishte edhe biznesmeni dhe shkrimtari Sabri Maxhuni Novosella.

Plot humor dhe të qeshura në “Përrallë me Tupan”, me aktorët: Shpëtim Desku në rolin e Molerit (Rrfor), Valire Haxhijaj Zeneli (Shaci), Besart Zeneli (Rrfor), Simon Tanushi (Mikel Polici), Flutura Gashi (Jalldezi), Faton Kqiku (Gulla), dhe Blerim Zeneli (Kalemi dhe Mixha).

Temat
EmisionetPërrallë me TupanShowbizValaMala Show

Të afërta