Me cilin reper do të bëjë duet Shkurte Fejza (Video)

Këtë javë të ftuara në emisionin “Përrallë me Tupan”, do të jenë këngëtaret nënë e bijë, Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli. Në pyetjen e udhëheqësit Valon Maloku, se me...

Këtë javë të ftuara në emisionin “Përrallë me Tupan”, do të jenë këngëtaret nënë e bijë, Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli.

Në pyetjen e udhëheqësit Valon Maloku, se me cilin reper do të bënte bashkëpunim Shkurta, përgjigjja e saj ishte mjaft interesante.

Shumë humor dhe të qeshura ju presin në “Përrallë me Tupan”, çdo të enjte, nga ora 20:30 në First Channel.

Për më shumë, shikoni promon:

Temat
EmisionetPërrallë me TupanShowbizValaMala Show

Të afërta