Alberie Hadërgjonaj flet për ndarjen dhe ish-burrin “n’Kosovë Show” (Video)

Këtë javë e ftuar në emisionin “n’Kosovë Show” është këngëtarja e mirënjohur Alberie Hadërgjonaj. Ajo ka shpalosur shumë nga jeta e saj, rreth karrierës, familjes dhe ndarjes nga bashkëshorti....

Këtë javë e ftuar në emisionin “n’Kosovë Show” është këngëtarja e mirënjohur Alberie Hadërgjonaj.

Ajo ka shpalosur shumë nga jeta e saj, rreth karrierës, familjes dhe ndarjes nga bashkëshorti.

Se çfarë thotë ajo ndiqni emisionin “n’Kosovë Show”, që shfaqet çdo të diel, nga ora 20:30 në televizionin First Channel.

Temat
Emisionetn'Kosovë ShowShowbiz

Të afërta